Wizytówki
_

W ostatnim czasie nabrały dużego znaczenia, ich popularność bezustannie wzrasta. Ciężko bowiem wyobrazić sobie aktualnie jakiekolwiek spotkanie biznesowe bez wymiany wizytówek; ich brak w takiej sytuacji jest wielkim błędem.

Znajdziesz u nas proste i tanie wizytówki, jak również uszlachetnione folią, lakierem wybiórczym lub, np. z wytłoczonym logo co dodaje wizytówce ekskluzywnego i niepowtarzalnego charakteru. Oferujemy druk wizytówek na wysokiej jakości papierze kredowym o gramaturze 350g, w dwóch najpopularniejszych formatach: 90x50mm i 85x55mm.

 

Ulotki reklamowe
_

To najprostsza i najczęściej wykorzystywana forma reklamy produktu lub firmy. Właściwie zaprojektowane i kolportowane z pewnością przyniosą pożądane korzyści.

Oferujemy ulotki w wielu formatach (od A6 do A3) w wysokiej jakości offsetowej na papierach kredowych o gramaturze od 90 do 250g. Ulotki można zabezpieczyć lakierem dyspersyjnym, który poprawi efekt wizualny wydruku i zabezpieczy przed ewentualnym ścieraniem. Oferujemy druk ulotek na najwyższej jakości papierach kredowych w zadruku jedno lub dwustronnym, a przy dużej ilości informacji proponujemy ulotki składane.

 

Teczki ofertowe
_

Oferta przedstawiona w ciekawie zaprojektowanej teczce podniesie jej atrakcyjność. Wszyscy dobrze wiemy, że dobry wizerunek jest niezbędny do tego, aby firma odniosła sukces rynkowy.

Wszystkie teczki posiadają miejsce na wizytówki. Aby podnieść atrakcyjność teczki można je uszlachetnić poprzez foliowanie lub dodanie lakieru wybiórczego.

 

Papier firmowy
_

Jest bardzo ważnym elementem graficznym w każdej firmie. Profesjonalnie zaprojektowany korzystnie wpływa na firmowy wizerunek. 

Papier firmowy proponujemy w standardowym formaci A4 (210 x 297mm). Jest on drukowany na papierze offsetowym, dodatkowo gładzonym i bielszym od papieru ksero. Papier można stosować we wszystkich rodzajach drukarek.

 

Notesy reklamowe
_

Jedne z najbardziej korzystnych i praktycznych nośników reklamy. Przecież nie raz podawałeś Klientowi karteczkę z informacjami wyrwaną z notesu. 

Oferujemy notesy klejone lub łączone spiralą. Te pierwsze są klejone specjalnym klejem o dużej wytrzymałości, te drugie posiadają do wyboru 4 kolory spirali.

 

Katalogi reklamowe lub broszury
_

Te produkty pozwalają przedstawić potencjalnym Klientom pełną ofertę firmową.

Katalogi posiadają dużą ilość miejsca na udostępnienie szczegółowych informacji o Twoim produkcie lub firmie. Występują w wielu formatach, np. A4, A5, A6 oraz DL lub B5. Proponujemy różne warianty wykończenia, np. foliowanie i lakier wybiórczy.

 

Segregatory
_

Te produkty sprawdzą się jako narzędzie promocyjne w Twojej firmie. Z indywidualnym nadrukiem będą niepowtarzalne, z dumą będzie można prezentować je na firmowych regałach.

 

Podkładki pod mysz
_

To funkcjonalne biurkowe gadżety z możliwością umieszczenia na nich indywidualnej grafiki oraz różnych wartościowych informacji o Twojej firmie. Takie nośniki reklamy mogą stanowić świetny prezent dla Twojego Klienta. 

 Do produkcji podkładek wykorzystana jest specjalna gąbka PVC, która dobrze przylega do biurka i przeciwdziała przesuwaniu oraz tworzywo PVC, na którym drukowany jest Twój projekt.

 

Koperty firmowe
_

Równie ważne elementy jak wizytówki czy papiery firmowe. Ciekawy projekt i dobry nadruk na kopercie sprawi, że Twoja firma będzie lepiej postrzegana, rozpoznawana i co najważniejsze zapamiętana.

 W ofercie posiadamy samoklejące koperty z możliwością zadruku full kolor.