Wizytówki - esencja każdej firmy
_

Wizytówka to jedno z najmniejszych, a zarazem najważniejszych elementów procesu budowy wizerunku każdej firmy.

Nie bez przyczyny przedsiębiorcy poświęcają zamówieniu wizytówek tak wiele uwagi. Ten niewielki, prostokątny kartonik jest niezbędny podczas biznesowych spotkań, podczas których dochodzi do zawierania nowych znajomości. Wizytówki powinny zawsze znajdować się w siedzibie biura, być pod widoczne na targach oraz dostępne pod ręką w niespodziewanych okolicznościach. Wizytówka ma być dumą właściciela, zachęcając do zapoznani się z jego firmą. W projekcie liczy się każdy szczegół: kolorystyka, krój czcionki, gramatura papieru, wykończenie, połysk lub jego brak itd. Im szlachetniejsza wizytówka, tym bardziej prestiżowo wypada prezentowana marka, osoba czy usługa.  

Oferujemy druk wizytówek na wysokiej jakości papierze kredowym o gramaturze 350g, w dwóch najpopularniejszych formatach: 90x50 mm i 85x55 mm.

Zamówienia na wizytówki realizujemy na terenie całego kraju.

 

Ulotki reklamowe - reklama do ręki konsumenta
_

Ulotka to najbardziej znana i tradycyjna forma reklamy. Mówiło się przez lata, że ulotka jest dźwignią sprzedaży.

W dobie social media pozostaje dopełnieniem całej komunikacji marketingowej. Prosta, nieskomplikowana, ma przede wszystkim zwrócić uwagę, przekazać informację i zachęcić do interakcji. To fakt, że wiele ulotek niestety ląduje w koszu. Nie jest to wina ani ulotkarza, ani odbiorcy ulotki, tylko nieprzemyślanego projektu. Dobra ulotka daje coś w zamian za to, że ją zatrzymamy na dłużej. Standardowy rabat lub coś zaskakującego, co zmieni myślenie o niej samej. To pole do popisu w kreacji!

Oferujemy ulotki w wielu formatach (od A6 do A3) w wysokiej jakości offsetowej na papierach kredowych o gramaturze od 90 do 250 g. Ulotki można zabezpieczyć lakierem dyspersyjnym, który poprawi efekt wizualny wydruku i zabezpieczy przed ewentualnym ścieraniem. Oferujemy druk ulotek na najwyższej jakości papierach kredowych w zadruku jedno lub dwustronnym, a przy dużej ilości informacji proponujemy ulotki składane.

Zamówienia na ulotki realizujemy na terenie całego kraju.

 

Teczki ofertowe - trwalsze niż to, co kryją w środku
_

Każdy z nas jest w pewnym stopniu pragmatyczny i nie wyrzuca tego, co mu się może przydać. Nawet jeśli Twój odbiorca dawno już skorzystał z proponowanej oferty, to teczka pozostanie w jego posiadaniu na dłużej.

Im jest solidniejsza, tym bardziej zechce ją zatrzymać. Tym samym zagościsz ze swoim logo w jego domu, biurze, a przede wszystkim  - świadomości. Z tego powodu warto zadbać o dobry projekt teczek reklamowych, które w nieoczekiwanym momencie mogą przypomnieć klientom o firmie, która je podarowała! Są niezbędne podczas targów, konferencji, biznesowych spotkań.

Wszystkie nasze teczki posiadają miejsce na wizytówki. Aby podnieść atrakcyjność teczki, można je uszlachetnić poprzez foliowanie lub dodanie lakieru wybiórczego.

Zamówienia na teczki realizujemy na terenie całego kraju.

 

Papier firmowy - spisuje się na medal
_

Jak Cię widzą, tak Cię piszą. Ta stara, dobra zasada ma zastosowanie także w biznesie. Tu każdy szczegół jest na wagę złota i może albo dodać, albo odjąć prestiżu.

Spójna identyfikacja wizualna firmy to klucz do sukces w procesie budowy rozpoznawalnej marki. Papier firmowy jest jednym z elementów składowych tzw. brandingu. Już samo naniesienie na niego logo, naznacza go i podnosi wartość. Cała korespondencja zewnętrzna firmy powinna odbywać się właśnie na papierze sygnowanym właściwymi dla niej elementami wizualnymi. Dotyczy to przesyłanych ofert, zaproszeń, podziękowań itd.

Papier firmowy proponujemy w standardowym formacie A4 (210 x 297mm). Jest on drukowany na papierze offsetowym, dodatkowo gładzonym i bielszym od papieru ksero. Papier można stosować we wszystkich rodzajach drukarek.

Zamówienia na papier firmowy realizujemy na terenie całego kraju.

 

Notesy reklamowe - na co dzień z Twoim logo
_

Nie trzeba być biznesmanem, by mieć przy sobie notes. Przydaje się on każdemu, bo jest poręczny, zmieści się w torbie, szufladce samochodu czy nawet kieszeni. Skoro wszystkim potrzebne są notesy, to nic dziwnego, że reklama odnalazła na nich swoją przestrzeń ekspresji! Okładka notesu to idealne miejsce na umieszczenie logo i hasła.

Produkt staje się automatycznie gadżetem firmowym, który zyskuje na konkretnej tożsamości. Wykorzystaj to, że ludzie lubią notesy. Obdarowuj nimi klientów, gości na targach czy konferencjach. Niech Twoje logo stanie się elementem ich codzienności.

Oferujemy notesy klejone lub łączone spiralą. Pierwsze cechuje duża wytrzymałość kleju, drugie posiadają do wyboru 4 kolory spirali.

Zamówienia na notesy realizujemy na terenie całego kraju.

 

Katalogi reklamowe i broszury - masz pole do popisu!
_

Gdzie, jak nie w katalogu reklamowym, umieścić wszystkie informacje, o które mógłby zapytać Cię klient? Wyprzedź wszystkie jego pytania, udziel szczegółowych odpowiedzi. Bo katalog naprawdę sprzedaje.

To Twoja markowa księga. Zadbaj o jej formę, tak by była otwierana z przyjemnością i służyła dłuższy czas. Katalogi idealnie nadają się do prezentacji produktów. Im wyższej klasy oferta, tym katalog powinien odzwierciedlać prestiż i luksus. Służą temu różne zabiegi graficzne oraz wybór rodzaju papieru do wykonania katalogu czy broszury.

Oferujemy katalogi w wielu formatach, np. A4, A5, A6 oraz DL lub B5. Proponujemy różne warianty wykończenia, np. foliowanie i lakier wybiórczy.

Zamówienia  realizujemy na terenie całego kraju.

 

Segregatory - porządkują i reklamują
_

Twoje biuro jest jak firmowa wizytówka. Zwłaszcza, gdy zaglądają do niego klienci. Uporządkowane, czyste, świadomie zaaranżowane. W uporządkowaniu chaosu w dokumentach pomagają segregatory.

Wykorzystaj ich powierzchnię do reklamowych celów. Niech noszą firmowe kolory i dumnie prezentują logo marki. Dzięki temu będą indywidualne, Wasze. Niech każdy dział w firmie ma na półkach firmowe segregatory. Pomaga to w utożsamieniu się z firmą i jej identyfikacją wizualną.

Zamówienia na segregatory realizujemy na terenie całego kraju.

 

Podkładki pod mysz - bądź pod ręką klientów!
_

Ten niedrogi i praktyczny gadżet reklamowy jest zawsze udaną inwestycją. Każdy potrzebuje podkładki pod komputerową myszkę, dlatego chętnie je przyjmujemy przy różnych okazjach: biznesowych spotkaniach, targach, konferencjach itd.

Umieszczając na podkładce logo, firma ma gwarancję, że jej użytkownik spojrzy na nie co najmniej kilka razy w ciągu dnia. To nie zostawia go obojętnym, bo zapada w pamięć i przywiązuje. A stąd najszybsza droga do kontaktu handlowego!

Do produkcji podkładek wykorzystana jest specjalna gąbka PVC, która dobrze przylega do biurka i przeciwdziała przesuwaniu oraz tworzywo PVC, na którym drukowany jest Twój projekt.

Zamówienia na podkładki pod mysz realizujemy na terenie całego kraju.

 

Koperty firmowe - ważne nie tylko to, co w środku
_

Koperty są ważnym elementem podtrzymującym spójność wizerunku firmy. Gdy odbiorca dotyka kopertę, rozcina ją by dostać się do listu, przez kilkanaście sekund obcuje z Twoją firmową kolorystyką i logo.

To bardzo dużo, by zapaść w pamięci. Każdy doceni staranie, by korespondencja firmowa oddawała charakter marki. Niech Cię rozpoznają po profesjonalizmie w każdym szczególe!

W ofercie posiadamy samoklejące koperty z możliwością zadruku full kolor.

Zamówienia na koperty realizujemy na terenie całego kraju.