Plakaty
_

Plakaty to świetne nośniki reklamy, które służą do reklamowania i informowania.
Zamieszczona na nich grafika informuje odbiorcę o przyszłych wydarzeniach, w tym, np. o promocjach. W celu skutecznego dotarcia do odbiorcy plakaty rozklejane są w publicznych miejscach.

Plakaty pełnią także rolę dekoracji ściennych, są świetnym dodatkiem wnętrzarskim do domu lub biura. Technologia cyfrowa jest idealnym rozwiązaniem przy pracach niskonakładowych. Wydrukujemy dla Państwa nawet 1 sztukę plakatu w dowolnym formacie. Szeroka gama mediów podkładowych pozwala nam zrealizować każde zamówienie.

W ofercie posiadamy plakaty na papierze:

 • satynowym - 135g./m2
 • premium - 200g./m2

 

 

Folie samoprzylepne
_

Drukujemy na foliach monomerycznych, polimerowych, wylewanych, foliach OWV, mrożonych i magnetycznych.

Zastosowanie folii w reklamie:

 • Folia monomeryczna - popularne medium w reklamie wewnętrznej i zewnętrznej.Folia przeznaczona jest do aplikacji na płaskie powierzchnie. Trwałość folii to około 3 lata bez laminacji.
 • Folia polimerowa - charakteryzuje się większą elastycznością niż folia monomeryczna. Jest stosowana do aplikacji na powierzchnie z niewielkimi przetłoczeniami. Trwałości folii sięga nawet 7 lat.
 • Folia wylewana - wytrzymała i elastyczna folia przeznaczona głównie do oklejania pojazdów. Folia na powierzchni profilowane, wypukłe i zanitowane. Jej żywotność to około 10 lat.
 • Na folii drukujemy także dekoracje na ściany, drzwi i meble.
 

Banery
_

Często wykorzystywane nośniki reklamy wielkoformatowej.

Banery drukujemy w wysokiej rozdzielczości 720dpi na materiałach powlekanych o gramaturze 550g/m2.
Stosujemy nadruki w technologii latexowej, ekosolwentowej lub UV, odporne na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne, np. rozerwania.
Banery mogą być zgrzewane termicznie lub klejone oraz wykończone tunelami lub zaoczkowane - to zależy od sposobu montażu.

 

Siatka MESH
_

Druk na materiale PCV o strukturze siatki.

Siatka wykonana jest z perforowanego materiału, który skutecznie przepuszcza powietrze, zmniejsza jej naprężenia pod wpływem wiatru i obniża całkowitą wagę.
Siatka Mesh w szczególności drukowana jest do ekspozycji wielkoformatowych, jej wielkość sięga często kilkuset metrów.
Montowana jest na budynkach, rusztowaniach lub w miejscach wietrznych, tam gdzie warunki nie pozwalają na montaż standardowego banera.
Siatkę drukujemy w rozdzielczości 720dpi wykorzystując technologię solwentową i UV.
Montaż reklamy wykonujemy z użyciem technik alpinistycznych.
Kilka naszych realizacji zobaczysz  TUTAJ.

 

Billboardy
_

Drukujemy na papierach BLUE BACK SIDE o gramaturze 120g/m2. Taki papier przeznaczony jest w szczególności do krótkookresowych zastosowań zewnętrznych.

Papier billboardowy posiada niebieskie podłoże, które chroni plakat przed nadmiernym zawilgoceniem oraz uniemożliwia prześwitywanie wcześniej klejonych plakatów. Materiały te odporne są na w/w wilgoć, niekorzystne warunki atmosferyczne i UV.

Zastosowanie papieru billbordowego:

 • plakaty reklamowe
 • plakaty informacyjne
 • billboardy
Billboardy drukujemy w rozdzielczości 360 dpi. Cena jest uzależniona od wielkości zamówienia.

 

 

Rollupy
_

Rodzaj nośnika reklamowego z wydrukiem na materiale o nazwie Blockout lub Frontlit. Wydruk jest zamocowany do przenośnej aluminiowej kasety lub napięty za pomocą prostego system oczkowego.

Rollup to lekka i składana konstrukcja, która pozwala na szybką ekspozycję reklamy, a dzięki temu, że jest wyposażona w torbę do przenoszenia pozwala także na wygodny transport.

Najpopularniejsze rollupy:

 • Rollupy rolowane - grafikę zwijamy do kasety - szer. 800m, 850mm, 1000mm, 1200 i 1500mm.
 • Rollupy napinane - mocowanie grafiki do stelaża za pomocą prostego system oczkowego, szer. 800mm
 

Płótna
_

Wykonujemy druk latexowy w jakości fotograficznej na powlekanych płótnach bawełnianych o gramaturze 380g./m2. Następnie wydruk naciągamy na drewniany blejtram. W ten sposób otrzymujemy gotową dekorację przeznaczoną do ekspozycji wewnętrznych.

Obraz na płótnie można uszlachetnić werniksem, który dodatkowo chroni go przed uszkodzeniami oraz wydobywa głębię kolorów. Na płótnie wydrukujemy każde zdjęcie dostępne w naszym sklepie internetowych lub zdjęcie przesłane przez Ciebie. Obrazy drukujemy w rozmiarach podanych przez Klienta. Wybierz zdjęcie i wydrukuj je na płótnie, możesz je wybrać TUTAJ. 

 

Tekstylia
_

Drukujemy na materiałach tekstylnych przeznaczonych do reklamy oraz dekoracji wnętrz.

 • Dekoracje do wnętrz - druk na bawełnie czy na materiale syntetycznym umożliwia wyprodukowanie fotorolet , zasłon, czy tapet tekstylnych, które ozdobią Twoje mieszkanie czy biuro.
 • Reklama tekstylna - w ofercie posiadamy profile aluminiowe wraz z wydrukiem na tkaninie obszytej taśmą silikonową., która umożliwia łatwy montaż. Takie nośniki reklamy są oryginalnym rozwiązaniem do sklepów, hoteli, hipermarketów, restauracji czy biur. Produkty można stosować jakościanki odgradzające, obrazy, czy panele maskujące. Maksymalny format systemu to aż 2,4 x 6 m.
 

Fototapety
_

Druk na materiałach przeznaczanych do dekoracji ściennych.

Produkt wykorzystywany do dekoracji mieszkań, biur, restauracji oraz instytucji użyteczności publicznej. Do pomieszczeń typu kuchnia, w celu zabezpieczenia przed uszkodzeniami mechanicznymi fototapeta powinna być zabezpieczony laminatem.

Rodzaje fototapet:

 • Fototapeta satynowa - 135g./m2
 • Fototapeta latexowa - 212g./m2
 • Fototapeta winylowa na flizelinie - 350g./m2

Fototapety różnią się gramaturą, czyli grubością, składem materiałowym a przy tym sposobem aplikacji. Bez względu jaki materiał wybierzesz jakość wydruku będzie doskonała.

 

Fotografia wielkoformatowa
_

Drukujemy zdjęcia wielkoformatowe na papierach fotograficznych o wysokiej gramaturze 220g/m2. Opcjonalnie fotografie możemy zaaplikować na sztywne pianki PCV. Dzięki temu taka dekoracja będzie od razu gotowa do montażu na ścianie. Zdjęcia drukujemy w rozmiarach wskazanych przez Klienta, może być to małe zdjęcie o wymiarach 30x40cm, jak również zdjęcie wielkoformatowe 70x100cm.

Pomysłów na zdjęcia jest wiele, można wydrukować zdjęcie bliskiej osoby, ukochanego zwierzaka czy inne zdjęcie pochodzące z prywatnej kolekcji lub naszego sklepu internetowego. Znajdziesz je TUTAJ.