Upominki reklamowe – wywołuj uśmiech na twarzach


Kto z nas nie lubi być obdarowywany prezentami? W akcie wdzięczności nawet za mały drobiazg, odpłacamy uśmiechem i chęcią odwzajemnienia – może to być dokonanie zakupów w firmie, która nas czymś obdarzyła. Tak działa zasada wzajemności, która w marketingu się świetnie sprawdza. Wyposaż firmę w gadżety i upominki reklamowe, które będą pod ręką przy okazji różnych konkursów, spotkań, targów czy konferencji.


Najpopularniejsze upominki reklamowe:
Długopisy z nadrukiem - są praktyczne a ich niska cena powoduje, że są często wykorzystywane jako instrumenty marketingowe.
Słodycze z nadrukiem - cukierki, czekoladki czy lizaki to miły akcent przy każdej akcji promocyjnej.
Kubki z nadrukiem - uniwersalne, do codziennego użytku, można na nich zamieścić dużo treści reklamowej.
Pamięci USB - doskonały nośnik reklamy. Funkcjonalny, praktyczny, a w dobie natłoku informacji po prostu niezbędny, zatem często używany przez obdarowanego.
Smycze reklamowe - znane są również jako logobandy. Smycze to popularny, praktyczny i jeden z najtańszych gadżetów reklamowych.
Zamówienia na upominki reklamowe realizujemy na terenie całego kraju.

 

Kalendarze reklamowe – kiedy czas na kolejny rok wydarzeń


Są jednym z najczęściej wybieranych prezentów z różnych okazji. Praktyczne, eleganckie kalendarze z logo Twojej firmy lub zupełnie autorskie kalendarze wykonane według indywidualnego projektu, doceni każdy klient. Co najważniejsze, będzie z taką formą reklamy obcował na co dzień. Twoja marka zaistnieje w jego świadomości, a stąd tylko krok do lojalnego klienta na lata. Im bliżej końcówki roku, tym większy popyt na kalendarze – warto zdążyć przed czasem!

Rodzaje kalendarzy reklamowych:
Kalendarze autorskie - oddają najlepiej specyfikę Twojej firmy poprzez dobranie odpowiedniej kolorystyki, zdjęć, wklejek lub indywidualnego kalendarium. Kalendarze autorskie przygotujemy w każdym rodzaju i formacie, od książkowych po planszowe.
Kalendarze gotowe - umieścimy na nich Twoje logo, dane teleadresowe lub hasło reklamowe.

Zamówienia na kalendarze reklamowe realizujemy na terenie całego kraju.

 

Długopisy reklamowe – zawsze potrzebne i mile widziane


Te niepozorne, najbardziej ekonomiczne gadżety reklamowe, zawsze się przydają! Długopisów nigdy dość, bo gubią się nazbyt często. Dlatego warto mieć w firmie zapas długopisów z logo, by obdarowywać nimi przy każdej okazji. W ten tani sposób, reklama trafia na biurka wielu ludzi w najbardziej naturalny sposób. Są świetnym dodatkiem do torby reklamowej z ulotkami, która trafia do klientów podczas targów, konferencji i innych spotkań biznesowych.

W naszej ofercie znajdziesz:

 

 • Długopisy plastikowe - najczęściej znakowane metodą tampodruku, która daje możliwość zastosowania pełnej kolorystyki i skomplikowanego wzoru wybranego przez Klienta.
 • Długopisy metalowe - grawerowane laserem, który tworzy zagłębienie w strukturze materiału. Zaletą grawerowania jest trwałość znakowania.
 • Długopisy drewniane - znakowane metodą tampodruku lub grawerowane laserem.
 • Długopisy z pamięcią USB


Zamówienia na długopisy reklamowe realizujemy na terenie całego kraju

 

Wyroby skórzane i filcowe – wyższa półka jakości


Skóra to synonim klasy i elegancji. Jeśli zależy Ci na szczególnym wyróżnieniu wybranych klientów, dobrze jest im to pokazać upominkiem z wyższej półki jakości. Zyskuje nie tylko obdarowany, bo skórzany portfel jest oznakowany Twoim logo, przez co marka towarzyszy klientowi na co dzień. Wyroby skórzane i filcowe to wybór premium dla specjalnych kontrahentów. Dobrze jest mieć w zanadrzu kilka takich prezentów, by zaskoczyć biznesowego partnera przy odpowiedniej okazji. Na pewno nie zapomni tego gestu!

Zwróć szczególną uwagę na następujące upominki reklamowe:
- Portfele - w szczególności wybierane dla klientów VIP- ów.
- Teczki i aktówki - często wykonane ręcznie, co podkreśla indywidualizm i wysoką klasę.

 

Ceramika reklamowa – codzienność ambasadorem reklamy

Kubek z logo to niedrogi, praktyczny i zawsze miel widziany upominek reklamowy. Kto nie lubi kubków? Ich nigdy nie jest za wiele! Warto wyposażyć biuro w ceramikę reklamową, która będzie w naturalny sposób wzmacniać komunikację wizualną marki. Kubki reklamowe świetnie nadają się na drobny prezent podarowany klientowi. Mały gest, a cieszy. Kubek na kawę lub herbatę każdego dnia przypominać mu będzie o Twojej firmie.

 • Najpopularniejsze metody znakowania ceramiki:
 • Termo ink - wykorzystujemy właściwości termiczne farby, dzięki czemu po uzupełnieniu kubka ciepłym płynem, znika wcześniej widoczna grafika.
 • Sensitive touch - poprzez piaskowanie uzyskujemy efekty 3D, dodatkowo dowolnym kolorem możemy zabarwić wypiaskowany element.
 • Magic mug - czarodziejski efekt - nadruk pojawia się podczas napełnienia kubka ciepłym napojem.
 • Art print – technologia wykorzystywana przy niskich nakładach.
 

Odzież reklamowa
_

Jeśli chcesz zwiększyć szanse na sukces i uchodzić za profesjonalną firmę lub poważnego partnera biznesowego to zainwestuj w odzież reklamową. Twoi pracownicy zawsze będą reprezentować Cię w elegancki i estetyczny sposób. Ponadto na każdym kroku będą promować firmę, którą stworzyłeś.

Znajdziesz u nas odzież do każdej branży. Jeśli jesteś właścicielem eleganckiego biura czy np. placówki bankowej to kupisz u nas koszulę, kamizelkę czy krawat. Jeśli potrzebujesz odzieży reklamowej dla pracowników gastronomii to mamy szeroką gamę fartuchów czy czapek kucharskich.

 

Upominki elektroniczne – nie tylko dla fanów high-tech

Elektroniczne gadżety to sprytne urządzenia, które ułatwiają życie codzienne. Czasami potrafią uratować z opresji, gdy padnie nam bateria od telefonu. Warto je mieć zawsze gdzieś pod ręką. Elektroniczne upominki to pomysł na nowoczesny prezent, który doceni każdy fan technologii. Praktyczne, do użytkowania nawet przez parę lat. Naniesiemy na nie logo, a gadżet reklamowy będzie przypominał o Twojej firmie przy każdym użyciu.

Najpopularniejsze upominki elektroniczne:

 • Power Banki - przenośne ładowarki, które można zabrać ze sobą, by w razie potrzeby podłączyć do nich swój telefon, tablet lub inne urządzenie. Power Bank zapewnia energię wszędzie tam, gdzie nie ma gniazdek elektrycznych.
 • Pamięć USB - urządzenie przenośne, zaprojektowane do współpracy z komputerami przez port USB, używane do przenoszenia danych między komputerami oraz innymi urządzeniami obsługującymi pamięć USB.
 • Ładowarki samochodowe - pozwalają na swobodne korzystanie podczas podróży z urządzeń mobilnych. Są niezastąpione w przypadku korzystania z nawigacji GPS, która szybko wyczerpuje akumulator. Produkty te często posiadają więcej wyjść USB, dzięki czemu mogą jednocześnie ładować nawigację oraz drugie urządzenie mobilne.