Projektowanie graficzne
_

Projektujemy kreacje, które wzbudzają zainteresowanie, ponieważ wychodzimy z założenia, że każdy produkt można przedstawić w ciekawy i niepowtarzalny sposób, który pobudzi potencjalnego Klienta do działania. Wizerunek Twojej firmy dzięki naszym projektom będzie wyrazisty i spójny. Zaprojektujemy wizytówki, papier i teczki firmowe oraz plakaty czy ulotki a także wszystko to, czego potrzebujesz, aby zbudować silną i rozpoznawalną markę.

Napisz do nas! Dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb.
 

Poligrafia
_

Jeśli masz pilne zlecenie to przy użyciu nowoczesnej technologii druku cyfrowego zrealizujemy Twoje zamówieniew bardzo krótkim czasie.

Kompleksowa oferta niskonakładowego druku cyfrowego i wysokonakładowego druku offsetowego pozwala Ci zrealizować u nas każde zamówienie. Wykonamy pracę zaczynając od projektu poprzez druku aż po oprawę i obróbkę.

 

Fototapety
_

Fototapety to bardzo efektowne dekoracje wykorzystywane przez dzisiejszych designerów przy aranżacji wnętrz.

Znajdziesz u nas 36 milionów propozycji fototapet, a każdą z nich wydrukujemy na wskazany przez Ciebie wymiar. Proponujemy także dekoracje wydrukowane z Twojej fotografii. Może to być, np. zdjęcie bliskiej Ci osoby czy inna fotografia Twojego autorstwa. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych dekoracji to kliknij tutaj.

 

Systemy wystawiennicze
_

Najpopularniejsze systemy wystawiennicze to:

 • rollup'y - grafika rozwijana z kasety lub napinana za pomocą systemu oczkowego. Rollup'y są idealne do prezentacji produktów lub usług w plenerze i wewnątrz pomieszczeń.
 • potykacze - doskonałe rozwiązanie do ekspozycji plakatów reklamowych wewnątrz i na zewnątrz budynków.
 • flagi - maszt wraz z tkaniną tekstylną zadrukowaną dowolną grafiką. Do zastosowania przed sklepami, w lokalach czy przy ulicach.

Wszystkie systemy zapewniają szybki i czytelny przekaz informacyjny.

 

Grafika podłogowa
_

To innowacyjne medium reklamowe jest skuteczną formą reklamy, działa tam, gdzie zapada 70-80% decyzji o wyborze konkretnego produktu.

Można ją stosować we wnętrzach budynków, np. w centrach handlowych, sklepach, biurach czy na zewnątrz, z pewnością przyciągnie uwagę każdego przechodnia. Folia podłogowa pokryta jest antypoślizgowym laminatem o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto grafika jest wodoodporna, a także posiada dużą tolerancję na warunki atmosferyczne w tym zmianę temperatur.

 

Nadruki na odzieży
_

Znakowanie odzieży odbywa się za pomocą paru technik, które dopasowane są na podstawie ilości zamawianych sztuk i kolorów znakowania oraz rozmiaru nadruku.

Rodzaje technik znakowania odzieży:

 • Sitodruk - na ogół stosowana metoda znakowania, która polega na aplikowaniu każdego koloru z osobna, wymaga przygotowania specjalnej matrycy. Ta technika sprawdza się przy większej ilości zamawianych sztuk.
 • Termotransfer - metoda znakowania polegająca na termicznym wgrzaniu w tkaninę uprzednio zaprojektowanej grafiki. Prasowanie takiej odzieży powinno odbywać się na lewej stronie.
 • Haft komputerowy - solidna i efektowna technika zdobienia za pomocą maszyny haftującej. Aplikacja jest odporna na czyszczenie w wysokiej temperaturze.
 • Flock - bardzo odporna technika znakowania polegająca na termicznym nanoszeniu wzoru. Nadruk wykonany jest z ostatnio modnego specjalnego materiału podobnego do weluru.
 

Reklama przestrzenna
_

Reklama przestrzenna to jedna z najbardziej prestiżowych form reklamy wizualnej.

 

 • Kasetony reklamowe znakomicie prezentującą się zarówno w dzień, jak i w nocy. Wykonujemy je z profili aluminiowych lub dibondu.
 • Litery i znaki firmowe realizujemy przy użyciu plexi, MDF, PCV czy dibondu. Materiał wykończeniowy dobieramy w zależności od przeznaczenia reklamy. Wykończenie w postaci systemu oświetlenia ledowego nadaje każdej realizacji wyjątkowego charakteru.
 • Szyldy i tablice reklamowe to popularne formy reklamy zewnętrznej. Montowane są często przy drogach lub, np. na budynkach.
 

Reklama mobilna
_

Kampania mobilna obejmuje 8 godzin transportu w tym 100 km oraz postoje w miejscach o dużym natężeniu ruchu.

Oferujemy kompleksową obsługę kampanii mobilnej:

 • przygotowanie efektywnego projektu graficznego
 • wydruk i montaż grafiki
 • transport reklamy naszym samochodem lub wynajem samej przyczepy
 • demontaż po zakończonej ekspozycji
Reklama mobilna dociera tam, gdzie nie docierają inne tradycyjne formy reklamy.
 

Reklama na pojazdach
_

Profesjonalnie zaaplikujemy każdy rodzaj reklamy na samochodach, autobusach i innych pojazdach firmowych.

Rodzaje reklamy na pojazdach:

 • wyklejanie pojazdów folią OWV (dziurkowaną) świetnie sprawdza się na szybach, a przy tym nie ogranicza widoczności dla kierowcy.
 • wyklejanie pojazdów folią ploterową polega wycięciu prostych kształtów lub napisów na ploterach tnących i aplikacji na pojeździe.
 • wyklejanie pojazdów folią wylewaną folią, która zapamiętuje swój kształt pozwala na oklejenie miejsc z przetłoczeniami i wypukłościami.
Do oklejania pojazdów stosujemy także techniki mieszane.
 

Budowa konstrukcji reklamowych
_

Popularne formaty konstrukcji reklamowych to:

 • 12 mkw. - 5,04 x 2,38 metra
 • 18 mkw. - 6 x 3 metra
 • 36 mkw. - 12 x 3 metra
 • 48 mkw. - 12 x 4 metra

Budujemy konstrukcje typu billboard lub kratownice (nośniki z rozwiązaniem modułowym) mocowane w gruncie z wykorzystaniem postumentu betonowego lub montowane do elewacji budynku.

 

Montaż plakatów i banerów
_

Montażem materiałów reklamowych w terenie zajmujemy się od ponad 14 lat, zatem posiadamy dużą wiedzę dotyczącą ich właściwej i bezpiecznej instalacji.

W miejscach trudno dostępnych prace wysokościowe wykonujemy przy pomocy technik linowych oraz przy użyciu podnośników hydraulicznych. Dbamy o bezpieczeństwo i higienę pracy - posiadamy niezbędne uprawnienia do wykonywania prac na wysokościach. Po każdej wykonanej pracy przedstawiamy dokumentację fotograficzną.

 

Naklejki
_

Naklejki drukujemy lub wycinamy z folii samoprzylepnej. Dostarczamy w arkuszach, rulonach lub cięte indywidualnie. Do produkcji naklejek wykorzystujemy folie matowe i błyszczące firmy MACtac lub Oracal.

Naklejki do długookresowych aplikacji i powierzchni trudnych zabezpieczamy laminatem, który w skuteczny sposób chroni je przed ewentualnymi uszkodzeniami, wyblaknięciem lub ścieraniem. Naklejki wypukłe 3D wykonane są z żelowej mieszanki poliuretanowej, która tworzy niezwykle ciekawe, eleganckie i trójwymiarowe wykończenie. Ich zastosowanie znajduje miejsce między innymi, jako upominek reklamowy w budowaniu wizerunku firmy.

 

Reklama w Lubinie
_

reklama reklama reklama 

Reklama eksponowana jest bezpośrednio na ścianach budynków w formacie o wymiarach od 30 m². do 200 m².

 

Reklama OOH
_

Posiadamy sieć nośników reklamowych o wymiarach od 12 do 28 m². zlokalizowanych na terenie Lubina i okolic oraz Legnicy, Głogowa, Polkowic i Bolesławca.

Prowadzimy kompleksową obsługę kampanii promocyjno - reklamowych polegających na doborze nośników outdoorowych, przygotowaniu projektu graficznego, jego druku, montażu i serwisie oraz stałym nadzorze nad kampanią. Ponadto na zlecenie produkujemy i montujemy nośniki reklamowe o dowolnej powierzchni we wskazanym przez Państwa miejscu.
Zobacz lokalizacje

 

Reklama wielkoformatowa
_

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze kampanii reklamowych z wykorzystaniem niestandardowych, wielkoformatowych powierzchni reklamowych.

Reklama eksponowana jest bezpośrednio na ścianach budynków. Reklama wykonane jest z siatki winylowej, backlightu (przepuszcza światło) lub pełnego winylu banner, frontlight (nie przepuszcza światła). Znajdziesz u nas reklamy wielkoformatowe w formacie od 30 m². do 200 m². zlokalizowana na terenie Lubina, Legnicy i Bolesławca.
Zobacz lokalizacje