Projektowanie graficzne - z nami branding nabiera innego znaczenia
_

Dobry projektant graficzny jest na wagę złota, o czy wiem każdy przedsiębiorca. Połączenie estetyki, znajomości trendów, spojrzenie z punktu widzenia użytkownika – to wszystko jest niezbędne do stworzenia świetnej kreacji.

W naszym zespole pracują profesjonaliści, którym warto powierzyć nawet najtrudniejsza wyzwania graficzne. Są to pasjonaci, którzy wiedzą, jak wielką wolę odgrywa oryginalna, spójna i adekwatna do danej firmy identyfikacja wizualna. Projektujemy wszelkie poligraficzne elementy reklamowe. Możesz nam powierzyć stworzenie kompleksowej realizacji wizerunkowej dla swojej marki: wizytówek, teczek, papieru firmowego, kopert, plakatów czy ulotek.

Napisz do nas! Dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb.
 

Poligrafia
_

Jeśli masz pilne zlecenie to przy użyciu nowoczesnej technologii druku cyfrowego zrealizujemy Twoje zamówieniew bardzo krótkim czasie.

Kompleksowa oferta niskonakładowego druku cyfrowego i wysokonakładowego druku offsetowego pozwala Ci zrealizować u nas każde zamówienie. Wykonamy pracę zaczynając od projektu poprzez druku aż po oprawę i obróbkę.

 

Fototapety
_

Fototapety to bardzo efektowne dekoracje wykorzystywane przez dzisiejszych designerów przy aranżacji wnętrz.

Znajdziesz u nas 36 milionów propozycji fototapet, a każdą z nich wydrukujemy na wskazany przez Ciebie wymiar. Proponujemy także dekoracje wydrukowane z Twojej fotografii. Może to być, np. zdjęcie bliskiej Ci osoby czy inna fotografia Twojego autorstwa. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych dekoracji to kliknij tutaj.

 

Systemy wystawiennicze
_

Najpopularniejsze systemy wystawiennicze to:

 • rollup'y - grafika rozwijana z kasety lub napinana za pomocą systemu oczkowego. Rollup'y są idealne do prezentacji produktów lub usług w plenerze i wewnątrz pomieszczeń.
 • potykacze - doskonałe rozwiązanie do ekspozycji plakatów reklamowych wewnątrz i na zewnątrz budynków.
 • flagi - maszt wraz z tkaniną tekstylną zadrukowaną dowolną grafiką. Do zastosowania przed sklepami, w lokalach czy przy ulicach.

Wszystkie systemy zapewniają szybki i czytelny przekaz informacyjny.

 

Grafika podłogowa
_

To innowacyjne medium reklamowe jest skuteczną formą reklamy, działa tam, gdzie zapada 70-80% decyzji o wyborze konkretnego produktu.

Można ją stosować we wnętrzach budynków, np. w centrach handlowych, sklepach, biurach czy na zewnątrz, z pewnością przyciągnie uwagę każdego przechodnia. Folia podłogowa pokryta jest antypoślizgowym laminatem o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto grafika jest wodoodporna, a także posiada dużą tolerancję na warunki atmosferyczne w tym zmianę temperatur.

 

Nadruki na odzieży
_

Znakowanie odzieży odbywa się za pomocą paru technik, które dopasowane są na podstawie ilości zamawianych sztuk i kolorów znakowania oraz rozmiaru nadruku.

Rodzaje technik znakowania odzieży:

 • Sitodruk - na ogół stosowana metoda znakowania, która polega na aplikowaniu każdego koloru z osobna, wymaga przygotowania specjalnej matrycy. Ta technika sprawdza się przy większej ilości zamawianych sztuk.
 • Termotransfer - metoda znakowania polegająca na termicznym wgrzaniu w tkaninę uprzednio zaprojektowanej grafiki. Prasowanie takiej odzieży powinno odbywać się na lewej stronie.
 • Haft komputerowy - solidna i efektowna technika zdobienia za pomocą maszyny haftującej. Aplikacja jest odporna na czyszczenie w wysokiej temperaturze.
 • Flock - bardzo odporna technika znakowania polegająca na termicznym nanoszeniu wzoru. Nadruk wykonany jest z ostatnio modnego specjalnego materiału podobnego do weluru.
 

Reklama przestrzenna
_

Reklama przestrzenna to jedna z najbardziej prestiżowych form reklamy wizualnej.

 

 • Kasetony reklamowe znakomicie prezentującą się zarówno w dzień, jak i w nocy. Wykonujemy je z profili aluminiowych lub dibondu.
 • Litery i znaki firmowe realizujemy przy użyciu plexi, MDF, PCV czy dibondu. Materiał wykończeniowy dobieramy w zależności od przeznaczenia reklamy. Wykończenie w postaci systemu oświetlenia ledowego nadaje każdej realizacji wyjątkowego charakteru.
 • Szyldy i tablice reklamowe to popularne formy reklamy zewnętrznej. Montowane są często przy drogach lub, np. na budynkach.
 

Reklama mobilna
_

Kampania mobilna obejmuje 8 godzin transportu w tym 100 km oraz postoje w miejscach o dużym natężeniu ruchu.

Oferujemy kompleksową obsługę kampanii mobilnej:

 • przygotowanie efektywnego projektu graficznego
 • wydruk i montaż grafiki
 • transport reklamy naszym samochodem lub wynajem samej przyczepy
 • demontaż po zakończonej ekspozycji
Reklama mobilna dociera tam, gdzie nie docierają inne tradycyjne formy reklamy.
 

Reklama na pojazdach
_

Profesjonalnie zaaplikujemy każdy rodzaj reklamy na samochodach, autobusach i innych pojazdach firmowych.

Rodzaje reklamy na pojazdach:

 • wyklejanie pojazdów folią OWV (dziurkowaną) świetnie sprawdza się na szybach, a przy tym nie ogranicza widoczności dla kierowcy.
 • wyklejanie pojazdów folią ploterową polega wycięciu prostych kształtów lub napisów na ploterach tnących i aplikacji na pojeździe.
 • wyklejanie pojazdów folią wylewaną folią, która zapamiętuje swój kształt pozwala na oklejenie miejsc z przetłoczeniami i wypukłościami.
Do oklejania pojazdów stosujemy także techniki mieszane.
 

Budowa konstrukcji reklamowych
_

Popularne formaty konstrukcji reklamowych to:

 • 12 mkw. - 5,04 x 2,38 metra
 • 18 mkw. - 6 x 3 metra
 • 36 mkw. - 12 x 3 metra
 • 48 mkw. - 12 x 4 metra

Budujemy konstrukcje typu billboard lub kratownice (nośniki z rozwiązaniem modułowym) mocowane w gruncie z wykorzystaniem postumentu betonowego lub montowane do elewacji budynku.

 

Montaż plakatów i banerów
_

Montażem materiałów reklamowych w terenie zajmujemy się od ponad 14 lat, zatem posiadamy dużą wiedzę dotyczącą ich właściwej i bezpiecznej instalacji.

W miejscach trudno dostępnych prace wysokościowe wykonujemy przy pomocy technik linowych oraz przy użyciu podnośników hydraulicznych. Dbamy o bezpieczeństwo i higienę pracy - posiadamy niezbędne uprawnienia do wykonywania prac na wysokościach. Po każdej wykonanej pracy przedstawiamy dokumentację fotograficzną.

 

Naklejki – mała, sprytna reklama


Pasują w każdej branży, jako wdzięczny gadżet reklamowy. Naklejki z folii samoprzylepnej zdobią laptopy służbowe, etui telefonów, notesy, tablice wymiany informacji, sprzęty elektroniczne, opakowania itd. Naklejki reklamowe są bardzo modne, doceniane przez młode pokolenie konsumentów. Im ciekawsza naklejka, tym wzrasta szansa, że klient chętniej ją przyklei i będzie obnosił się z Twoim logo. W połysku lub macie, jak tylko zapragniesz. To co, bierzemy to na klej?

Naklejki do długookresowych aplikacji i powierzchni trudnych zabezpieczamy laminatem, który w skuteczny sposób chroni je przed ewentualnymi uszkodzeniami, wyblaknięciem lub ścieraniem. Naklejki wypukłe 3D wykonane są z żelowej mieszanki poliuretanowej, która tworzy niezwykle ciekawe, eleganckie i trójwymiarowe wykończenie. Ich zastosowanie znajduje miejsce między innymi, jako upominek reklamowy w budowaniu wizerunku firmy.
Naklejki wysyłamy na terenie całego kraju.

 

 

 

Reklama w Lubinie
_

reklama reklama reklama 

Reklama eksponowana jest bezpośrednio na ścianach budynków w formacie o wymiarach od 30 m². do 200 m².

 

Reklama OOH – out of home


Posiadamy w ofercie sieć nośników reklamy zewnętrznej. Zadbaliśmy o ich strategiczną lokalizację, oświetlenie, widoczność, a przy każdym zleceniu pilnujemy estetyki efektu końcowego. Możesz wybierać wśród nośników wielkości od 12 do 28 m², zlokalizowanych na terenie Lubina i okolic oraz Legnicy, Głogowa, Polkowic i Bolesławca. Zajmiemy się Twoją reklamą kompleksowo – od przygotowania przyciągającego uwagę projektu, przez jego druk, montaż, serwis i stały nadzór nad kampanią. Upatrzyłeś idealne miejsce na swoją reklamę, jednak nie ma tam nośnika? Bez problemu go przygotujemy i zamontujemy we wskazanej przestrzeni.
Usługę produkcji reklamy OOH wykonujemy na terenie województwa dolnośląskiego, najczęściej działając w następujących miastach:  Wrocław, Lubin, Legnica, Środa Śląska, Polkowice.

Zobacz lokalizacje

 

Reklama wielkoformatowa – mów w rozmiarze XXL


Miasta mówią językiem reklamy, a my mówimy językiem miast. Rozumiemy, jak ważne jest pogodzenie potrzeb reklamodawców z interesem mieszkańców. Chodzi o harmonijne wpasowanie reklamy w miejską tkankę. Jesteśmy w tym specjalistami, dostarczając Klientom reklam, jakich potrzebują. Jednocześnie szanujemy tożsamość danego miejsca, starając się uwzględnić jego specyfikę, godząc to z umieszczanym afiszem itd. Dotyczy to zwłaszcza wielkiego formatu, który zwraca uwagę z daleka. Wykorzystujemy w tym celu ściany budynków, stosując różnorodną technologię.
Reklama może być wykonana z siatki winylowej, backlightu (przepuszcza światło), frontlight (nie przepuszcza światła) lub pełnego winylu. Oferujemy reklamy wielkoformatowe od 30 m² do 200 m², zlokalizowana na terenie Lubina, Legnicy i Bolesławca.

Zobacz lokalizacje